Przejdź do treści

Czym jest francuska miłość i jak ją uprawiać?

Czas czytania: 2 minut

Francuskie bagietki, croissanty, wina, pocałunki i… miłość! Są to pieszczoty stref intymnych za pomocą ust i języka. Jakie są zalety uprawiania miłości francuskiej i jaki sposób to robić?

Czym jest miłość francuska

Miłość francuska to pieszczoty oralne, czyli pobudzanie genitaliów partnera lub partnerki za pomocą ust i języka. Jeżeli chodzi o techniki jej uprawiania, to wachlarz jest szeroki, od ssania i całowania po lizanie, dmuchanie a nawet podgryzanie. Miłość francuska to aktywność seksualna, która budzi skrajne emocje wśród ludzi. Dla jednych jest ona związana z zaufaniem, bezpieczeństwem i rozkoszą, a dla innych z poniżeniem czy lękiem przed chorobami.

Jak uprawiać francuską miłość?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, aby unikać uprawiania seksu oralnego, jeśli Twój partner lub partnerka posiada otwarte rany na ustach bądź narządach płciowych. Dla bezpieczeństwa i własnego zdrowia wstrzymajcie się z kontaktami seksualnymi dopóki rana nie zniknie.

Dlaczego czuje opór do miłości francuskiej? Jak się do niej przekonać?

Niektóre osoby są zniechęcone do uprawiania miłości francuskiej i posiadają pewne opory do podjęcia tej aktywności seksualnej. Jakie są to przyczyny i jak im zaradzić?

Nieprzyjemny zapach miejsc intymnych

Okolice intymne mają charakterystyczny, ostry zapach, który może on nie odpowiadać naszej drugiej połówce. Aby temu zaradzić, uprawiajcie miłość francuską pod prysznicem lub w wannie – zapach jest wtedy prawie niewyczuwalny.

Zniechęcenie do seksu oralnego

Czasem zdarza się, że jedna z osób w związku odczuwa niechęć do seksu oralnego, a nawet przybiera ona formę fobii. Może być to spowodowane wulgarną otoczką wokół francuskiej miłości, jak np. określenie “robienie loda” i kojarzenie kobiet z seksualnymi maszynami. Jak temu zaradzić? Najważniejsze – nie zmuszajcie się do tego nawzajem. Okazujcie sobie dużo czułości i rozmawiajcie na ten temat. Możecie także na początek wykorzystać prezerwatywy smakowe.

Wytrysk spermy do ust

Nie każda kobieta jest fanką zakończenia stosunku w jej ustach, a nawet jest ich bardzo niewiele. Co prawda, mężczyznom się to bardzo podoba, jednak smak spermy nie należy do najlepszych. Miłość francuska nie musi kończyć się połykaniem spermy przez kobietę. Pamiętajcie – nic na siłę.

Zalety miłości francuskiej – dlaczego warto ją uprawiać?

Seks oralny to najintymniejsza więź łącząca dwoje ludzi. Miłość francuska może pomóc w pogłębieniu relacji w związku oraz wniesienia jej na wyższy poziom niż dotychczas. Jest to również doświadczenie, dzięki któremu para poszerza swoje horyzonty związane z seksem i próbuje nowych doznać. Miłość francuska może także pomóc w osiągnięciu orgazmu, jeżeli któraś ze stron ma problem z jego obecnością w czasie tradycyjnego stosunku.

Czy miłość francuska jest niebezpieczna?

Niektórzy nie są przekonani do seksu oralnego z powodu obaw przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. W czasie uprawiania miłości francuskiej możemy zarazić się takimi samymi chorobami jak podczas tradycyjnego stosunku czy seksu analnego.

Zadbaj o Wasz seks!

Zależy Ci, aby Wasz seks był niezapomniany i zadowalający? Sięgnij po suplement dla kobiet WIMIN Dobry seks. Kapsułki te zadbają o Twoje libido oraz ciało sprawiając, że seks będzie jeszcze przyjemniejszy niż był do tej pory.