Przejdź do treści

Stymulatory łechtaczki – nowe możliwości dla kobiet

Czas czytania: 3 minut

Stymulacja łechtaczki jest w stanie dać wielu paniom większą przyjemność niż całościowa penetracja pochwy. Ten narząd kobiecy został stworzony do tego, aby kobieta mogła osiągnąć maksymalny poziom satysfakcji seksualnej. Coraz większa liczba kobiet decyduje się na to, aby w ich sypialni gościły zabawki erotyczne. Nowoczesne technologie w seksualności sprawiły, że do dyspozycji ma się stymulator łechtaczki.

Łechtaczka – wprowadzenie do kobiecego świata

Zanim przyjdzie poznać stymulatory łechtaczki bliżej (np. Satisfyer Pro Penguin), warto nieco bliżej przyjrzeć się narządowi, który kobietom jest w stanie zapewnić dobre samopoczucie seksualne. Nie każdy zdaje bowiem sobie sprawę z tego, że łechtaczka zbudowana jest z takich samych tkanek co penis. Nie dziwi więc teza Herophilusa, który uznał, że każdy kobiecy narząd musi mieć swój męski odpowiednik. W jego czasach (300 r. p.n.e.) teza ta nie była do udowodnienia. Jednak aktualnie dostępne badania embriologiczne potwierdzają jego słowa. Nikt sobie nie zdaje sprawy z tego, że kobiecy odpowiednik wyróżnia się skomplikowaną budową. Najbardziej wysunięty na zewnątrz jest żołądź łechtaczki. Jednak nie o budowie tego narządu będzie teraz mowa, ale o tym, że pieszczoty intymne w tym miejscu mogą sprawić, iż orgazm zostanie osiągnięty zdecydowanie szybciej.

Stymulatory łechtaczki – dlaczego tak duża ilość kobiet po nie sięga?

Akcesoria seksualne zmieniały się na przestrzeni lat. Od niedawna to bezdotykowe stymulatory łechtaczki cieszą się dużą atencją. Osoby, które chcą wiedzieć skąd wziął się ich fenomen, odpowiedź mogą znaleźć w statystykach – aż 69% przyznaje się do tego, że stymulacja łechtaczki jest w stanie doprowadzić kobietę do osiągnięcia pełnej satysfakcji seksualnej. Jedynie 30% przyznaje, że intensywne doznania są w stanie zapewnić im kontakty oralne. Prawdą jest jednak to, że całkowita przyjemność seksualna uzależniona jest od każdej kobiety w sposób indywidualny. Co jednak nie oznacza, że masażery erotyczne nie są przez nie kupowane. Tym bardziej że można je wykorzystać do własnych potrzeb.

Masażer łechtaczki – jakie są rodzaje do wyboru?

Innowacyjne rozwiązania w sferze intymnej sprawiła, że nowy wymiar przyjemności możliwy jest dzięki różnym zabawkom. Stymulatory można aktualnie podzielić na kilka grup. W każdym z tych przypadków można być pewnym tego, że kobieca satysfakcja na pewno zostanie osiągnięta.

Wibratory łechtaczkowe

Do orgazmu łechtaczkowego można doprowadzić przy pomocy takiej zabawki, która musi być wodoodporna. Należy sprawdzić tą właściwość na wypadek użycia gadżetu w wannie. Wodoodporność sprawi, że stymulator będzie można bez problemu myć. Urządzenie pozwala odczuć wibracje na różnym poziomie intensywności. Niektóre mogą mieć różne końcówki, które mogą być formowane m.in. na kształt języczka, aby dać jeszcze większe intymne zadowolenie.

Bezdotykowy stymulator łechtaczki

Bezpieczna stymulacja łechtaczki możliwa jest dzięki technologii ssącej, którą wykorzystuje ten rodzaj gadżetów erotycznych. Fale ssące doprowadzają do lepszego ukrwienia łechtaczki, dzięki czemu dochodzi do osiągnięcia orgazmu. Do dyspozycji są bezdotykowe stymulatory, które opierają się na technologii sonicznej. Drgania membrany stymulatora powodują, że łechtaczka odczuwa nienamacalne uderzenia aż na 75% swojej powierzchni. Nie jest tu mowa tylko o wystającej żołędzi, ale także kolejnych strukturach całego organu.

Czy warto stymulować łechtaczkę?

Odpowiedzi na to pytanie powinna udzielić sobie każda kobieta samodzielnie. Samodzielna stymulacja klimaksu nie jest niczym złym. Każda kobieta ma prawo do tego, aby wykorzystywać wielofunkcyjne stymulatory łechtaczki, które są w stanie dać przyjemność. Jednak czy będzie tak w przypadku każdej kobiety? Odpowiedź kryje się tak naprawdę w każdym kobiecym organizmie

Autonomiczne stymulatory należy wybierać zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Liczy się nie tylko ergonomiczny design stymulatora, ale możliwość wykorzystania różnych trybów pracy. Są panie, które wolą postawić na mocniejsze wibracje, inne postawią na coś delikatniejszego.

Panie, które stoją przed pierwszym wyborem takiego produktu, muszą sprawdzić, czy jest on wyposażony w możliwość regulacji intensywności wibracji. W ten sposób będzie można dopasować erotyczne zabawy zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Co ciekawe, stymulatory wykorzystywane są nie tylko do samodzielnych zabaw przez kobietę. Panie chętnie zabierają takie zabawki do łóżka z mężczyzną, aby nieco uatrakcyjnić swój stosunek seksualny. Nie ma w tym nic złego, jeśli obu stronom takie coś będzie sprawiać przyjemność.

Na co należy uważać podczas stymulacji łechtaczki?

Stymulacja bezpośrednia i pośrednia jest tematem, który szeroko omawiany jest w różnych środowiskach. W obecnych czasach nie ma już czegoś takiego, jak temat tabu, który mógłby zawstydzić. Podobnie jak stymulatory, które dają prawdziwą przyjemność. Specjaliści od seksuologii zwracają jednak uwagę na to, aby używać masażerów nie dłużej niż przez kwadrans. Im dłużej będzie on używany, tym później osiągnięcie satysfakcji seksualnej przez kobietę może być trudniejsze – co też może odbić się negatywnie na jej kontaktach z mężczyznami.