Przejdź do treści

Jak się masturbować? 11 sposobów na urozmaicenie masturbacji

Czas czytania: 4 minut

Masturbacja to zdrowy i bezpieczny sposób nie tylko na podniecenie siebie, ale także na złagodzenie stresu, poprawę snu i uwolnienie narastającego napięcia seksualnego. Uprawianie masturbacji niesie nieskończone korzyści zdrowotne i nie ma żadnych wad.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o masturbacji, jak zacząć i co możesz zrobić, aby kolejny raz był bardziej gorący.

1. Ustaw nastrój

Masturbacja nie musi być szybkim spustem w łazience! Możesz ją zaplanować, tak jak inne rzeczy w Twoim życiu i przygotować się na lepsze doznania.

Możesz uczynić masturbację przyjemniejszą poprzez:

  • przygaszenie światła
  • włączając ulubiony film erotyczny
  • powoli się podrażniając
  • relaksując się

2. Zmieniaj pozycje

Nie ma powodu, aby trzymać się tej samej pozycji podczas masturbacji. Dodaj trochę emocji, zmieniając pozycje.

Jeśli zawsze stoisz, spróbuj oprzeć się o blat lub ścianę z biodrami wysuniętymi do przodu. Jeśli zawsze leżysz, spróbuj usiąść na łóżku lub na krześle. Możesz nawet onanizować się na czworakach.

Różne pozycje dają różne doznania a to może oznaczać większą satysfakcję.

3. Nie spiesz się

Masturbacja nie musi trwać kilka sekund, chyba że tak wolisz. Możesz zwolnić i odkryć, co sprawia Ci przyjemność. Możesz eksperymentować z prędkością, pociągnięciami, pozycjami, zmianą ręki, zabawkami i nie tylko.

Poświęcenie czasu na odkrywanie siebie, co Cię kręci, może doprowadzić do lepszego orgazmu.

4. Zmieniaj ręce

Zmiana rąk, podobnie jak zmiana pozycji, może powodować różne doznania, które mogą prowadzić do intensywnego wytrysku. Możesz poszerzyć swoją strefę przyjemności, używając niedominującej ręki do masturbacji.

Lub możesz spróbować zabawy „na obcego” – ta technika, w której siedzisz na dłoni, dopóki nie zdrętwieje, a następnie używasz jej do masturbacji, symulując, że ​​inna osoba to robi. Każdy próbował tego przynajmniej raz.

Szukasz czegoś innego? Spróbuj przytrzymać penisa na brzuchu i szybko pogłaskać spód wału niedominującą ręką.

5. Ruszaj biodrami

Jasne, podczas masturbacji łatwo zapomnieć o poruszaniu biodrami. W końcu nie robisz tego z partnerką. Ale czy wiesz, że ruchy cyrkulacyjne i pchanie mogą zwiększyć intensywność i prowadzić do większej przyjemności?

Następnym razem, gdy będziesz się sam zabawiać, poruszaj biodrami ruchem okrężnym, do przodu i do tyłu lub w dowolny sposób, który najbardziej Ci odpowiada. Zwiększaj prędkość, gdy zbliżysz się do wytrysku.

Pamiętaj, masturbacja nie musi być zawsze taka sama!

6. Wypróbuj różne pociągnięcia

Poruszanie ręką w górę i w dół to wypróbowana technika masturbacji. Ale to już jest nudne? Eksperymentuj z różnymi pociągnięciami, aby uzyskać głębsze i mocniejsze wrażenia.

Możesz używać długich, skręcających pociągnięć od podstawy do czubka. Możesz pociągnąć głowę penisa pełnym chwytem dłoni.

Po prostu baw się różnymi stylami dotyku, aby znaleźć ten, który będzie dla Ciebie przyjemniejszy.

7. Nie skupiaj się tylko na penisie

Twoje genitalia to coś więcej niż tylko penis, więc okaż reszcie trochę miłości! Jeśli podoba ci się, gdy twoja partnerka bawi się twoimi jądrami, trzonem penisa i kroczem to po co się tego pozbawiać podczas zabawy w pojedynkę?

Na przykład twoje jądra mają prawie tyle samo zakończeń nerwowych, co twój penis. Jeśli chcesz zintensyfikować swoją przyjemność, rozważ pociągnięcie swoich jąder tuż przed szczytowaniem.

8. Zbadaj inne strefy erogenne

Chcesz mieć rewelacyjny orgazm? Poznaj swoje strefy erogenne! Zabawa ze strefami erogennymi, to znaczy uszami, sutkami, szyją, ustami może wywołać przyjemność w całym Twoim ciele.

Możesz pocierać, szczypać, ciągnąć, ściskać lub szarpać te części ciała, aby zintensyfikować orgazm! Nie zapomnij bawić się różnymi częściami ciała, aby odkryć, co sprawia ci największą przyjemność.

9. Nie zapomnij o prostacie!

Twoja prostata, inaczej zwana „męskim punktem G”  jest Twoim złotym biletem do intensywnego doświadczenia. Więc jeśli tego jeszcze nie robiłeś, teraz jest na to czas.

Możesz zacząć powoli, delikatnie pocierając jednym palcem zewnętrzną i wewnętrzną stronę otworu odbytu, a następnie wkładaj stopniowo palec, aby wymasować prostatę. Zwiększ prędkość i ruchy, aby przyjemność mogła narastać, aż będziesz gotowy do wystrzału.

Jeśli używanie palca nie jest dla ciebie, są zabawki, którymi możesz się bawić. Nie bój się eksperymentować!

10. Spróbuj wydłużyć orgazm

Chcesz przedłużyć zabawę? Zastosuj następnym razem metodę start-stop. Kontrola orgazmu, zwiększa przyjemność, dzięki czemu możesz mieć dłuższe, bardziej wybuchowe doświadczenia.

Wypróbuj to sam, masturbuj się, aż do granicy wytrysku, a następnie całkowicie przestań. Powoli zacznij ponownie, zwiększając prędkość, aż będziesz gotowy do wytrysku, a następnie znów zaprzestań. Powtarzaj to tak często, jak chcesz.

11. Użyj zabawkę lub dwie

Istnieje wiele zabawek dla mężczyzn, które mogą wnieść mnóstwo frajdy podczas masturbacji.

Najpopularniejsze to:

  • wibrujące masturbatory
  • masturbatory Fleshlights
  • kieszonkowe strokery
  • stymulatory prostaty
  • kulki analne

Rozważ ich użycie podczas zabawy, jeśli chcesz zwiększyć swój orgazm.

Podsumowując

Masturbacja to zdrowy, naturalny sposób na odkrywanie swoich fantazji i tego, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze. Ponadto onanizm ma wiele korzyści zdrowotnych: czujesz mniej zestresowany, poprawiasz swój nastrój, lepiej się wysypiasz i odczuwasz mniejsze napięcie seksualne.

Jeśli dopiero zaczynasz się masturbować, to wszystko jest w porządku. Pamiętaj tylko, że nie ma dobrego ani złego sposobu na masturbację, więc nie spiesz się, odkrywaj swoje ciało i rzeczy, które Cię podniecają.

Eksperymentuj ze stylami, zabawkami i technikami. Rób wszystko, co musisz, aby czuć się komfortowo i cieszyć się każdą sekundą!