Przejdź do treści

Dlaczego wibratory są tak popularne? Co warto o nich wiedzieć i czemu warto je posiadać?

Czas czytania: 2 minut

Zabawki erotyczne, a nawet samo życie seksualne jest dla wielu osób nadal tematem tabu. Przecież seks był od zawsze, a wibratory nie zostały wymyślone w naszych czasach tylko o wiele wcześniej. My jednak poruszamy ten temat i tłumaczymy, dlaczego każda kobieta powinna posiadać wibrator!

Wibrator przyjacielem kobiety od długiego czasu

Pierwsze wibratory powstały w XIX wieku i cieszyły się one ogromną popularnością wśród kobiet. Co więcej, nawet lekarze używali ich w swoich gabinetach! Za pomocą wibratorów wykonywali swoim pacjentkom masaż łechtaczki, za którego pomocą miały zostać złagodzone takie dolegliwości, jak migrena, histeria czy nerwica. W tamtych czasach wibratory nie były tematem tabu – wręcz przeciwnie – były one obowiązkowym wyposażeniem w każdym domu. Teraz używa się ich do zapewnienia rozrywki i czerpania przyjemności z orgazmu. Niestety nadal wiele osób nadal ma zahamowania przed rozmawianiem na takie tematy czy używania zabawek erotycznych.

Temat tabu, a popularność rośnie

Pomimo faktu, że nadal seks i wszelkie związane z nim rzeczy są tematem tabu, zainteresowanie wibratorami wcale nie zmalało. Z roku na rok gadżety erotyczne zyskują coraz więcej fanów. Z tego powodu producenci tego typu urządzeń ścigają się ze sobą w wymyśleniu najróżniejszych i coraz lepszych modeli. Obecnie na rynku możemy spotkać takie gadżety erotyczne, jak:

 • klasyczne wibratory,
 • dilda,
 • jajeczka wibrujące,
 • wibratory dla par,
 • wibratory króliczki,
 • mini wibratory,
 • kulki gejszy,
 • korki analne,
 • pulsatory.

I to nie wszystkie zabawki erotyczne! Jest ich o wiele więcej. Wejdź na stronę internetową sklepu Secret Place, bądź odwiedź go stacjonarnie i sprawdź jakie wibratory oraz inne gadżety posiada w swojej ofercie. Na pewno wybierzesz coś dla siebie!

Dlaczego warto posiadać wibrator?

Odpowiedzi na to pytanie jest kilka, a nawet kilkanaście. My wymienimy najważniejsze kwestie, które potwierdzą, że zakup wibratora będzie bardzo dobrym pomysłem.

Jesteś singielką? Wibrator zastąpi Ci partnera!

Chwilowo nie jesteś w związku i nie posiadasz na ten moment takich planów? W tym czasie  Twoje potrzeby seksualne nie ulegają zmniejszeniu, a nawet będą one rosły. Idealnym rozwiązaniem dla tej sytuacji jest… wibrator! Zakup takiego “łóżkowego przyjaciela” zaspokoi Twoje pragnienia, doprowadzi Cię na skraj przyjemności i rozładuje kumulujące się napięcie seksualne.

Masz partnera? Nic nie stoi na przeszkodzie – wibrator urozmaici Twoje życie seksualne

Wibrator nie jest rozwiązaniem tylko i wyłącznie dla singielek. Odpowiednio dobrany gadżet pozwoli urozmaicić życie seksualne w związku. Dzięki niemu możesz doświadczyć nowych doznań, a zabawy łóżkowe wejdą na zupełnie inny poziom.

Nauka czerpania przyjemności gdzie tylko chcesz

Wibrator jest w gotowości o każdej porze dnia i nocy. To Ty wybierasz miejsce i czas, na nowe doznania seksualne przy pomocy sztucznego przyjaciela. Wiele kobiet posiada problem z czerpaniem satysfakcji z seksu. Wibrator nauczy Cię więcej o sobie – poznasz sposób symulacji, który sprawi Ci przyjemność i odnajdzie najłatwiejszą drogę do zdobycia orgazmu – a jest ich całkiem sporo!

Jaki najlepszy wibrator wybrać dla siebie?

Każda osoba posiada inne preferencje i to właśnie pod nie należy dobrać idealny wibrator. Duże znaczenie ma także doświadczenie danej osoby, czy pary. Kobiety, które dopiero zaczynają swoją przygodę z gadżetami czy seksem powinny wybierać mniejsze rozmiary wibratorów, aby nie wyrządzić sobie krzywdy. Z pewnością, dobry wibrator powinien:

 • być wodoodporny,
 • posiadać opcję masażu z regulacją siły,
 • posiadać optymalny rozmiar i anatomiczny kształt,
 • być łatwy w utrzymaniu czystości.