Przejdź do treści

Idealny trójkąt: ty, on i akcesoria erotyczne

Czas czytania: 2 minut

Czasy, kiedy akcesoria erotyczne kupowało się ze wstydem, dawno minęły. Dziś praktycznie nikt nie wstydzi się kupić prezerwatywy czy lubrykantów. Akcesoria erotyczne na stałe zagościły więc w naszych sypialniach. Odpowiada za to nie tylko większa świadomość w zakresie życia intymnego, ale także fakt, że ich jakość znacznie wzrosła. Nie pachną one już tanią gumą i nie odstraszają wyglądem, są estetyczne, zapewniają mnogość doznań i wrażeń, są bezpieczne. Na półkach stacjonarnych i wirtualnych sklepów znaleźć można akcesoria erotyczne różnego rodzaju – w jakie warto zainwestować w pierwszej kolejności?

Żele stymulujące doznania

Takie niepozorne, a tak wiele mogą zmienić w sypialni – tak najprościej można opisać żele stymulujące doznania. W dziale akcesoria erotyczne na tagomago.pl/collections/dom-i-zdrowie-sex można znaleźć wiele typów tych produktów. Przeznaczone są one dla zwiększenia przyjemności kobiety, mężczyzny lub obojga partnerów. Panie najchętniej wybierają te przeznaczone do wmasowania w łechtaczkę, o działaniu naprzemiennym: rozgrzewającym i chłodzącym. Popularne żele dla pań to również te zmniejszające suchość pochwy. Dla zwiększania przyjemności obydwojga partnerów warto wybrać te jadalne – owocowe lub czekoladowe, lub zawierające substancje pobudzające.

prezerwatywa

Pierścień erekcyjny

Pierścień erekcyjny to gadżet erotyczny dla niego, ale wzmagający doznania dwojga partnerów. Składa się on z dwóch otworów różnej wielkości i stożka stymulującego. Zakładany na penisa pozwala stymulować łechtaczkę, a także umożliwia dłuższą i intensywniejszą erekcję.

Masażery i stymulatory

Do sypialni warto zaprosić również masażery i stymulatory. Mają one różne działanie i oferują wiele funkcjonalności. To, co je różni do klasycznych wibratorów, to fakt, że nie wprowadza się ich do pochwy. Przeznaczone są one do pobudzenia łechtaczki, warg sromowych z zewnątrz oraz wejścia do pochwy. Łatwe w użyciu i w obsłudze odmieniają życie intymne i pozwalają cieszyć się zupełnie innymi doznaniami niż dotychczas. Masażery i stymulatory zazwyczaj posiadają kształt, który dopasowuje się do kobiecego ciała, przez co można go nosić w bieliźnie. Urządzenie to świetnie sprawdza się przy grze wstępnej.

para

Erotyczna bielizna

Seksi bielizna to akcesorium erotyczne, które nikomu nie trzeba przedstawiać. Dziś kupić można ją w różnych odmianach. Oprócz tej klasycznej koronkowej dostępne są oryginalne przebrania rozpalające zmysły (zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn) czy bielizna jadalna również w wersji dla obojga płci.