Przejdź do treści

Pierścień na penisa- 7 różnych zastosowań

Czas czytania: 3 minut

Pierścień zakłada się u podstawy penisa, a czasem jąder, aby erekcje były mocniejsze, większa i trwalsze. Produkowane są z różnych materiałów, od elastycznego silikonu i gumy po skórę i metal. Ich zastosowanie jest raczej oczywiste, ale są takie o których nie pomyślałeś wcześniej.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak używać pierścieni na penisa.

1. Leczenie zaburzeń erekcji

Zaburzenia erekcji (ED) to trudności w uzyskaniu lub utrzymaniu erekcji na tyle długo, aby odbyć stosunek płciowy.

Chociaż częściej występuje u starszych mężczyzn, mogą się zdarzyć w każdym wieku. Może to być jednorazowe zdarzenie spowodowane nadmiernym piciem lub zmęczeniem, ale mogą również zdarzać się regularnie z powodu problemów medycznych, problemów w związku lub ze zdrowiem psychicznym.

Pierścień na zaburzenia erekcji działa poprzez spowolnienie przepływu krwi z penisa we wzwodzie, pozwalając mu dłużej pozostać twardym. Działa najlepiej, jeśli jesteś w stanie uzyskać częściową lub pełną erekcję. Jeśli nie, użycie pompki do penisa może sprawić, że będziesz wystarczająco twardy, aby skutecznie używać pierścienia na penisa.

2. Zwiększenie erekcji

Nawet jeśli nie masz problemów ze stwardnieniem, pierścień na penisa może dać ci większy i twardszy „konar”, który wytrzyma dłużej. Niektórzy robią to dla wyglądu, inni dla wrażenia.

Chociaż może to sprawić, że penis będzie wyglądać na nieco większy, nie oczekuj cudów. Niewielki wzrost rozmiaru to wszystko, co możesz uzyskać. Noszenie pierścienia zbyt ciasno może spowodować obrzęk, ale nie taki, jaki chcesz. Zaufaj nam. To może boleć!

3. Zwiększenie doznań

Noszenie pierścienia na penisa może zwiększyć doznania, co może sprawić, że masturbacja, seks oralny i stosunek płciowy będą przyjemniejsze.

Pierścienie na penisa spowalniają przepływ krwi i przedłużają doznania, co może również skutkować silniejszymi orgazmami.

Skoro jesteśmy przy temacie odczuć, więcej doznań jest super, ale pierścień na penisa nie powinien powodować bólu. Zdejmij go od razu, jeśli odczuwasz jakikolwiek dyskomfort lub gdy coś nie jest w porządku.

4. Przydatny przy masturbacjimasturbacja przed seksem masturbacja uzależnienie od masturbacji

Wibrujące pierścienie na penisa są bardzo przydatne! Wsuń go na palce lub dłoń, wykonując pracę ręczną. Oczywiście, dodatkowo, możesz założyć pierścień na penisa podczas masturbacji.

Jeśli masz go na dłoni, pamiętaj, aby być delikatnym, ponieważ nie do tego został zaprojektowany pierścień na penisa. Zachowaj szczególną ostrożność w okolicach włosów łonowych, ponieważ silikon i guma mogą czasami je wyrywać.

5. Można go użyć przy seksie oralnym

Jasne, pierścień na penisa można nosić podczas robienia loda, ale to nie jedyny sposób na cieszenie się nim podczas seksu oralnego.

Elastyczny pierścień na penisa można wygodnie założyć na język, przesuwając językiem w górę i w dół trzonu penisa.

To powinno być oczywiste, ale pamiętaj o małych częściach (takich jak baterie), które mogą stwarzać ryzyko zadławienia.

6. Eksploracja stref erogennych

Zdejmij pierścień z penisa i zabierz go na małą wycieczkę po strefach erogennych swojej partnerki. Nasze ciała są pełne erotycznie naładowanych obszarów, które tylko czekają za eksplorację i stymulację.

Z wibrującym pierścieniem wokół palców lub w dłoni, będziesz w stanie znaleźć miejsca, w które sprawią dużo rozkoszy. I nie wszystkie są tam, gdzie myślisz, że są.

7. Zabawa analna

Pierścienie na penisa mogą przenieść zabawę analną na zupełnie inny poziom. Wibrujący pierścień na penisa można nosić podczas regularnej penetracji analnej.

Można go również nosić, aby podwójna penetracja pochwy i odbytu była przyjemniejsza — wystarczy dodać jeden do penisa lub paska, a drugi do zatyczki analnej.

Jak bezpiecznie używać pierścień na penisa?

Pierścienie są bezpieczne, gdy są używane zgodnie z zaleceniami, ale warto pamiętać o kilku rzeczach. Oto kilka wskazówek dotyczących bezpieczeństwa, które pomogą Ci w pełni wykorzystać te pomoce seksualne bez kłopotliwej podróży na ostry dyżur.

  • Jeśli używasz pierścienia na penisa w przypadku zaburzeń erekcji, najpierw porozmawiaj ze swoim lekarzem, aby wykluczyć wszelkie schorzenia.
  • Nie noś pierścienia, jeśli masz skazę krwotoczną lub chorobę krwi, taką jak anemia sierpowata.
  • Nie noś pierścienia na penisie dłużej niż 20 minut.
  • Pamiętaj, aby używać dużej ilości lubrykantu, jeśli będziesz angażować się w jakąkolwiek zabawę analną.
  • Użyj odrobiny lubrykantu, aby ułatwić zakładanie i zdejmowanie pierścienia.
  • Jeśli nie używasz elastycznego pierścienia na penisa, musisz dobrać odpowiedni rozmiar, aby spełniał swoje zadanie bez odcinania krążenia.
  • Unikaj pierścieni wykonanych z materiałów, na które możesz być uczulony, takich jak niektóre metale lub lateks.
  • Myj pierścienie i inne zabawki erotyczne po każdym użyciu, aby pozbyć się bakterii i zmniejszyć ryzyko przeniesienia chorób wenerycznych.
  • Zdejmij go, jeśli poczujesz dyskomfort lub ból lub zauważysz siniaki.